Antrepomuz, Gümrük Müsteşarlığı Gümrükler Genel Müdürlüğünden alınmış olan “Açma ve İşletme Ruhsatı” na istinaden; İskenderun Gümrük Müdürlüğü’ne bağlı olarak A Tipi Genel Antrepo ve Lojistik depolama anlamında faaliyet göstermektedir. .
EGG LOJİSTİK’ in size sunduğu hizmet bütününden yararlanarak güvenli depolama, liman ve çevre gümrüklerine, gelişen bölge ve ithalat ihracat firmalarına yakınlığı nedeniyle nakliye ve ulaşım maliyetlerini minimum’a indirmek adına kolaylık sağlamaktadır.
EGG LOJİSTİK; Emtialarınızı hasarsız, güvenli biçimde her türlü riske karşı sigortalı olarak depolamaktadır. Eşyalarınızın özelliğine göre sınıflandırarak, tarafımızca hazırlanan bir depolama sisteminde gümrük işlemleri sonlandırılana kadar depolanır. Talep doğrultusunda emtialarınızı, vereceğiniz adrese sağlanan uygun taşımacılık ile teslim edilir.
Tüm ana hizmetlerin süreç analizleri ve performans ölçüm ile değerlendirilmeleri sürekli izlenerek kayıt altında tutularak sürekli iyileştirme faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.
Firmamız, müşterilerin tedarik zinciri boyunca toplam operasyon maliyetlerinin azaltılmasını ve süreçlerinin iyileştirilmesini hedeflemektedir.

İskenderun Gümrüğüne bağlı Limak Port’a 8km. , AssanPort Limanına uzaklığı 2km. , Yazıcı Limanına uzaklığı 2km., Ekinciler limanına olan uzaklığı ise 2km. mesafede bulunan EGG Lojistik 10.000 m2 ( Yükseklik 19 metre ) A tipi genel antrepo ve 25.000 m2 serbest depolama alanı ile her türlü emtianın depolanmasında uzmanlaşmış kadrosu ile sektöre hizmet vermektedir.
Tesislerimizde gümrüklü ve gümrüksüz alanlar mevcut olup genel amaçlı mallarınız için emniyetli bir şekilde stoklama yapılmaktadır. Bu şekilde müşterilerimizin ayıracağı yer, yatırım ve zamandan tasarruf ile üst düzey bir verimlilik sağlanmaktadır.